Prosci® pasaulē atzītā pārmaiņu vadības labākā prakse tagad Latvijā!

Prosci® pasaulē atzītā pārmaiņu vadības labākā prakse tagad Latvijā!

Labās ziņas – sākot ar 2020. gada rudeni, mēs esam ASV uzņēmuma Prosci partneris Latvijā. Prosci ir izstrādājis pasaulē visplašāk izmantoto izmaiņu vadības metodiku un rīkus, kā arī nodrošina apmācības un konsultāciju risinājumus. Prosci 20 gadus ir pētījuši pārmaiņu vadību, sadarbojušies ar vairāk nekā 3500 organizācijām, ieskaitot 80% no Fortune 100 uzņēmumiem. Šodien Prosci partneru tīkls darbojas 45 pasaules valstīs.

Kādas priekšrocības no tā iegūs Latvijas organizācijas?

Sadarbība ar Prosci:

  • sniedz mūsu klientiem piekļuvi visjaunākajām zinātnes atziņām, kas pasaulē pastāv par šo tēmu
  • latviešu valodā padara pieejamus vairākus novērtēšanas un attīstības instrumentus, kas atbalsta pārmaiņu vadību

Prosci mērķis ir veidot organizāciju pašu spējas, nododot labāko pasaules praksi klientiem, izmantojot dažādus praktiskus attīstības risinājumus.

Ko piedāvā Prosci?

Prosci pieeja pārmaiņām ir zinātniska – vairākas desmitgades Prosci ir pētījuši daudzas organizācijas, kas reālajā dzīvē nodrošina panākumus pārmaiņās un kas nē. Šīs zināšanas ir izmantotas par pamatu dažādu attīstības instrumentu izveidošanai. Šo rīku praktiska izmantošana dažādās organizācijās ir palīdzējusi nepārtraukti attīstīt šīs metodikas.

  • Prosci konsultāciju risinājumi ir domāti, lai palielinātu gatavību pārmaiņām un izveidotu visaptverošu pārmaiņu vadības sistēmu. Atbalsta dažādi licencēti rīki un tiešsaistes lietojumprogrammas.
  • Prosci lomu mācības ir paredzētas dažādiem organizācijas līmeņiem – vecākajiem vadītājiem, jaunākajiem un vidējā līmeņa vadītājiem, projektu vadītājiem (komandām) un darbiniekiem. Mērķis ir katrā līmenī radīt izpratni par katra lomu pārmaiņu kontekstā un spēju likt pārmaiņām notikt.

Savu darbību uzsāksim ar pētījumu Latvijā par pārmaiņu vadību, kas ļaus salīdzināt Latvijas situāciju ar Baltijas un citām valstīm. Aptaujas kopsavilkums un Prosci pārmaiņu vadības metode tika prezentēti novembra beigās Pārmaiņu vadības seminārā.

Uzziniet vairāk par Prosci risinājumiem ŠEIT:

Vēlot veiksmīgākas pārmaiņas,

Change Partners komanda